Przeskocz do treści

Technologia

światłowodowaSzkielet sieci internetowej oraz Telewizji Kablowej RONI oparty jest o kable światłowodowe. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologia dostępu zapewniająca pewne i szybkie połączenie, nawet do 1000 Mb/s w każdym budynku, do którego docieramy światłowodem. W roku 2012 postanowiliśmy wybudować innowacyjną sieć Optronet na terenie Wronek. Dzięki niej docieramy światłowodem bezpośrednio do klienta końcowego i możemy zaoferować łącza o nieporównywalnie lepszych parametrach niż inni operatorzy w jeszcze korzystniejszych cenach!

KablowaŚwiadczymy również dostęp do sieci poprzez telewizję kablową dzięki technologii DOCSIS 3. Rozwiązanie to pozwala świadczyć usługę poprzez istniejącą sieć kablową. Dzięki zastosowaniu technologii DOCSIS w najnowszej wersji 3.0 możemy oferować klientom prędkości do 300/100 Mb/s bez konieczności wykonywania dodatkowej instalacji.

BezprzewodowaTam, gdzie nie możemy dotrzeć kablowo oferujemy szybkie i niezawodne łącza bezprzewodowe. Korzystamy z technologii 802.11ac pracującej w paśmie 5GHz. Gwarantuje to, że sieć RONI pracuje niezależnie od innych sieci oraz warunków atmosferycznych. Zapewniamy najwyższą prędkość internetu oraz komfort pracy niezależnie od pory dnia czy ilości użytkowników podłączonych do sieci.